Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

TOVAR V AKCII

naša cena 199,00 €
naša cena 189,00 €

TOP PRILBY

naša cena 199,00 €
naša cena 199,00 €

HJC HELMETS MOTORRAD GRAND PRIX DEUTSCHLAND

Značka HJC opäť ako hlavný sponzor MotoGP.

Posledné tri roky sa značka HJC intenzívne podieľala na závodoch MotoGP ako hlavný sponzor. 2016 Grand Prix Českej republiky, 2017 Grand Prix de France a 2018 Grand Prix de France. HJC je prvý výrobca prilieb, ktorý sa stal hlavným sponzorom jednej zo zastávok MotoGP. Predchádzajúce preteky HJC Grand Prix mali veľký úspech.

Tím HJC oceňuje svojich sponzorovaných pretekárov, fanúšikov závodov, lojálnych zákazníkov, ako aj skvelé partnerstvo s Dornou a táto kombinácii pomáha vytvoriť skvelé podujatia.

Značka HJC chce aj naďalej podporovať najvyššiu úroveň motocyklových pretekov a preto sa pre nasledujúce roky presúva podpora pre Sachsenring v Nemecku.

HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland sa uskutoční 7. júla 2019 na svetoznámej trati Sachsenring v srdci motoršportu.