Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


29. 11. 2016

Video HJC helmets Grand Prix Českej republiky

Ako ste si určite všimli značka HJC bola hlavným sponzorom MotoGP v Brne, okrem účasti na MotoGP sa však konalo aj globálne stretnutie importérov tejto obľúbenej značky motocyklových prilieb, ktorí sa stretli v Olomouci.

 

Prinášame Vám krátky report z tohto stretnutia:

Celá akcia sa konala v sobotu pred hlavnými programom MotoGP, importérov z celého sveta priviezli priamo z okruhu a program začínal spoločnou večerou.

Ešte pred samotným stolovaním sa nám predstavila rodina Hong. HJC je rodinná firma a tak na väčšine vedúcich pozícií nájdeme členov rodiny Hong. Večere sa samozrejme zúčastnil aj samotný zakladateľ značky W. K. Hong so svojou manželkou. Postupne predstavili aj všetkých importérov značky HJC a poďakovali za prácu pri distribúcii prilieb. Okrem zástupcov z európskych krajín sa stretnutia zúčastnili aj zástupcovia z Japonska, Thajska, Austrálie... a takpovediac, celého sveta.

 

Nižšie už sľúbené video z troch dní na HJC helmets Grand Prix Českej republiky: