Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

TOVAR V AKCII

naša cena 349,00 €
naša cena 129,00 €
naša cena 129,00 €

11. 11. 2016

HJC SMART LAB.

Značka HJC si so sebou na milánsku výstavu EICMA doniesla dvojicu prilieb, ktoré boli vybavené najnovšími technológiami.

 

Môžeme sa tešiť na SMART H, komunikátor, ktorý vznikol v spolupráci so značkou Cardo. Je umiestnený na bočnej strane prilby ako sme zvyknutí avšak jeho ďalšie súčasti sú zakomponované priamo do prilby a tak celý komunikátor pôsobí kompaktne a nijako nenarúša dizajn prilby. Ako je u žnačky Cardo zvykom komunikácia prebieha prostredníctvom Bluetooth. Kto pozná ponuku značky  Cardo lepšie, všimne si, že komunikátor pre HJC používa aj najnovšiu technológiu DMC a tak bude kompatibilný aj s najnovšími produktmi Cardo.

 

 

Druhou novinkou je SMART ON prilba s itegrovanou prednou a zadnou kamerou, ktoré slúžia ako čierna skrinka. Prilba je navyše vybavená LED indikátorom, ktorý sníma mŕtvy uhol a prebliknutím LED vás upozorní, že sa za vami nachádza ďalší účastník premávky. Celý systém funguje prostredníctvom WIFI.

 

K obom technologickým vychytávkam samozrejme pripravujú aj aplikácie pre Android / iOS.

Viac info, ceny a presné špecifikácie sa pravdepodobne dozvieme začiatkom roka 2017.