Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


22. 11. 2018

HJC HELMETS MOTORRAD GRAND PRIX DEUTSCHLAND

Posledné tri roky sa značka HJC intenzívne podieľala na závodoch MotoGP ako hlavný sponzor. 2016 Grand Prix Českej republiky, 2017 Grand Prix de France a 2018 Grand Prix de France. HJC je prvý výrobca prilieb, ktorý sa stal hlavným sponzorom jednej zo zastávok MotoGP. Predchádzajúce preteky HJC Grand Prix mali veľký úspech.

 

Tím HJC oceňuje svojich sponzorovaných pretekárov, fanúšikov závodov, lojálnych zákazníkov, ako aj skvelé partnerstvo s Dornou a táto kombinácii pomáha vytvoriť skvelé podujatia.

 

Značka HJC chce aj naďalej podporovať najvyššiu úroveň motocyklových pretekov a preto sa pre nasledujúce roky presúva podpora pre Sachsenring v Nemecku.

 

HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland sa uskutoční 7. júla 2019 na svetoznámej trati Sachsenring v srdci motoršportu.

 

"Tu v HJC Helmets sme veľký fanúšikovia pretekov na motocykloch. Medzi zvukom motoriek a komunitou v padocku sa nič nevyrovná skúsenostiam, ktoré máme priamo z trate. Vášeň v motocyklových pretekoch je nákazlivá, šíri sa z jazdcov na fanúšikov a sponzorov, ktorý sú súčasťou tak ako naša firma. To je to čo milujeme, byť súčasťou. Je to naše privilégium vrátiť niečo tomuto odvetviu cez MotoGP, lebo tento šport robí tak veľa pre propagáciu jazdenia na celom svete. Tešíme sa na našu účasť v Nemecku."

 

Wan Kee Hong

zakladateľ a riaditeľ značky HJC