Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


27. 01. 2018

Andrea Iannone jazdí s HJC

Iannone bude jazdiť v špeciálnej prilbe, ktorú pre neho vyvíja značka HJC. Prilba bude vychádzať zo súčasného TOP modelu HJC RPHA11. Prilba bude špeciálne upravená pre športové účely. 

 

Vývojový tím HJC zobral do úvahy vysoké rýchlosti v ktorých sa jazdí počas pretekov MotoGP a tak nová prilba bude prispôsobená tímto extrémnym podmienkam. Momentálne prebieha jej vývoj vo vlastnom veternom tuneli, ktorým disponuje vývojový tím značky HJC.

 

Okrem špeciálnej prilby na preteky samozrejme HJC pripravuje aj replika prilby, ktoré budú určené pre fanúšikov Iannoneho. RPHA11 s číslom #29 sú už teraz v príprave a HJC sľubuje že dizajny budú veľmi zaujímavé nakoľko na ich vyhotovení pracuje aj sám Andrea, ktorý je známy tým, že má rád cool veci. 

 

Iannoneho budete určite môcť vidieť aj v ďalších zaujímavých grafikách, ktorými disponuje ponuka značky HJC. 

 

"Som veľmi potešený, že sa tento rok spájam s rodinou HJC Helmet. HJC má tradíciu a kvalitu v športových prilbách. S ich viacnásobnou sponzorskou podporou MotoGP a veľkým portfóliom jazdcov na celom svete je značka HJC správnou voľbou v MotoPG. Som rád, že môžem byť jedným z ambasádorov značky a teším sa na dobrú a dlhú spoluprácu." Andrea Iannone

 

My sa tešíme taktiež, a čo vy?

 

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV